MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 16034453
nr 1603 4453
Karmstolar
Ett par, 1960-tal, galonklädsel
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 4 mars 2024
kl 19:19:00
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr
1.000 kr